Navigácia

Obsah

FUTBALOVÝ TURNAJ O POHÁR STAROSTKY

Typ: ostatné
. 30.6. 2018 bol p. starostkou otvorený tradičný futbalový turnaj o pohár starostu obce.

V prvom zápase sa stretli Horný koniec a Dolný koniec s výsledkom 0:1. Pokračovali Bľunári a Stred remízou 3:3. V treťom zápase si sily zmerali Horný koniec a Bľunári 0:4. Štvrtý zápas Dolný koniec a Stred skončil opäť remízou 1:1. V prestávke bol odohraný zápas A mužstva TJ Višňové a Juventus Žilina U19 3:2. Po prestávke pokračovali dedinské družstvá. Horný koniec a Stred 0:5. V poslednom zápase sa stretli Bľunári a Dolný koniec 1:3.
Putovný pohár z rúk starostky obce prebral tento rok Dolný koniec. Na druhom mieste skončil Stred, na treťom Bľunári a štvrtý bol Horný koniec. Gratulujeme!
Po turnaji sa pokračovalo súťažou v kopaní pokutových kopov, kde sa zapojili diváci všetkých vekových kategórií. Nasledovala tombola a zábava až do neskorého večera.
Ďakujeme členom TJ Višňové, vedeniu obce Višňové, Oskarovi Paurovi, sponzorom a všetkým dobrovoľníkom, ktorí sa podieľali na realizácii tohto tradičného podujatia.