Navigácia

Obsah

Celoslovenská súťaž "Prečo mám rád slovenčinu, prečo mám rád Slovensko"

Typ: ostatné
Celoslovenská súťaž Prečo mám rád slovenčinu, prečo mám rád Slovensko…
je literárno-výtvarná súťaž určená žiakom základných a stredných škôl v SR aj v zahraničí.Jej základným cieľom je vyvolať systematický záujem žiakov o slovenčinu a prispieť k rozvoju žiackej tvorivosti.

Do 29. ročníka tejto súťaže z našej školy poslalo práce viacero žiakov. Z počtu 85 prác       v kat. 2B Miroslav Lamžo zo 7.A triedy, ktorý za svoju poéziu "Hviezdoslav", získal Cenu poroty a zároveň bola ocenená aj naša škola.
Mirkovi Lamžovi blahoželáme a ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy.

výsledková listina ocenených-29.ročník


Príloha

Vytvorené: 7. 7. 2021
Posledná aktualizácia: 7. 7. 2021 09:12
Autor: Správca Webu