Navigácia

Obsah

Výjazdové rokovanie Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie v našej obci

Typ: ostatné
Výjazdové rokovanie Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie v našej obci Dňa 24.06.2024 mala obec Višňové v zastúpení starostkou obce JUDr. Marcelou Halaganovou tú česť hostiť výjazdové rokovanie Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie.

S radosťou sme privítali pána ministra Richarda Rašiho, štátneho tajomníka ministerstva Michala Kaliňáka, pánov poslancov Národnej Rady Slovenskej republiky Petra Slyška a Jozefa Cecha, generálnu riaditeľku sekcie implementácie pani Adrianu Červeňovú a generálneho riaditeľa sekcie európskej územnej spolupráce Martina Hudzíka, ktorí prišli diskutovať o dôležitých otázkach týkajúcich sa rozvoja a zlepšovania kvality života v našich mestách a obciach.

Výjazdové rokovanie bolo príležitosťou na priame stretnutie ministerstva s komunálnymi lídrami, starostami a primátormi, ktorí mohli prezentovať svoje potreby a návrhy priamo členom vlády. Diskutovalo sa o mnohých aktuálnych témach.

Chceli by sme vyjadriť úprimnú vďaku všetkým zúčastneným za ich čas, ochotu a pozornosť. Vaša návšteva a diskusie sú pre nás nesmierne cenné a veríme, že prinesú konkrétne a pozitívne výsledky pre naše mestá a obce.


Vytvorené: 2. 7. 2024
Posledná aktualizácia: 2. 7. 2024 9:37
Autor: Správca Webu